Serwis urządzeń ogrodniczych i budowlanych

Zapraszamy na coroczny przegląd  agregatów prądotwórczych, odśnieżarek, glebogryzarek!!!


Naprawa kosiarek, kos, wertykulatorów,   - Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Naprawa kosiarek

Naprawa pilarek spalinowych, pił spalinowych, glebogryzarek,

Serwisujemy urządzenia spalinowe i elektryczne do pielęgnacji terenów zielonych takie jak: kosiarki, pilarki, aeratory, glebogryzarki, kosy, wykaszarki, nożyce do żywopłotów, odśnieżarek. Zapewniamy przegląd i naprawę maszyn.

Jesteśmy autoryzowanym Serwisem marki Stiga, Honda, Briggs & Stratton, Shindaiwa, Echo, B&S, Fogo, Koshin

Już czas przygotować się na sezon letni w twoim ogrodzie. Przywieź swój sprzęt do przeglądu lub naprawy. Gwarantujemy krótki okres oczekiwania.

Serwisujemy urządzenia renomowanych firm takich jak: AL-KO, ALPINA, BearCat, BRIGGS & STRATION, ETESIA, HONDA, KOHLER, MTD, MURRAY, SABO, SIMPLICITY, SOLO, STIGA, STIHL, VICTUS, VIKING, Fogo, Koshin

 


Serwis traktorków ogrodowych, glebogryzarek, zamiatarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Specjalizujemy się w naprawie maszyn przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach tj. traktory ogrodowe, zamiatarki, glebogryzarki, pilarki, rozdrabniarki do gałęzi, zamiatarki do liści.

 

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn zarówno zakupionych u nas jak i u innych dystrybutorów. Do napraw gwarancyjnych używamy tylko oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

 


Serwis agregatów prądotwórczych, sprzętu budowlanego, skoczków, zagęszczarek

Serwis agregatów prądotwórczych

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Hondy i Fogo. Serwisujemy generatory prądu różnych marek. Naprawiamy również agregaty prądotwórcze produkcji  Chińskiej oraz agregaty zakupione w marketach.

Robimy przeglądy agregatów stacjonarnych.

Zapewniamy diagnostykę oraz naprawę agregatów prądotwórczych, przecinarek do betonu, zagęszczarek, wiertnic i myjek wysokociśnieniowych.

Nasi serwisanci posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie do realizacji wszelkich napraw. Wyposażeni są zarówno w narzędzia podstawowe jak i specjalistyczne niezbędne do prawidłowej obsługi maszyn.

Naprawy i przeglądy wykonujemy u klienta, a także w naszym serwisie w Gdańsku.

Naprawa agregatów prądotwórczych
Serwis generatorów prądu

Regulamin:

Naliczamy opłatę 2 zł netto za dobę, za sprzęt nie odbierany z serwisu powyżej miesiąca.

 

PROCEDURA REKLAMACYJNA

W MOMĘCIE PRZEDŁUŻANIA SIĘ ROCEDURY REKLAMACYJNEJ Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD NAS (np. brak dostępnych części u producenta sprzętu reklamowanego, koniecznych do wykonanie naprawy )

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA MASZYNY ZATĘPCZEJ.